zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Omzetstijging Unilever in 2011 in lijn met verwachting

Unilever heeft over geheel 2011 een omzetstijging geboekt in lijn met de verwachtingen, zo meldt het bedrijf in een persbericht. Voor 2012 rekent de CEO van Unilver op een “lastig” extern macro-economisch klimaat en voorziet dat de “tegenwind” in de grondstofkosten zal aanhouden, maar in mindere mate ten opzichte van 2011. 

Volgens de CEO van Unilever heeft het bedrijf in 2011 “flinke” stappen gezet in het transformeren van Unilever naar een duurzaam groeiend bedrijf, ondanks moeilijke markten en een aantal “significante” externe uitdagingen. Unilver wil dan ook doorgaan met het uitvoeren van de gekozen strategie.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10