zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

In navolging van Europa sluit ook Wall Street lager

Wall Street is, in navolging van de Europese beurzen, met verlies aan de nieuwe handelsweek begonnen. Na het uitblijven van nieuwe vorderingen dit weekend in Europa, zakten het optimisme van vorige week weg. Nog altijd is er geen definitief akkoord inzake het overmaken van de nieuwe tranche uit het noodfonds richting Griekenland. Hoewel de Grieken plechtig beloven de begrotingsdoelstellingen te halen, hebben zij geen nieuwe bezuinigingen aangekondigd. Griekenland heeft nog tot medio oktober voldoende geld in kas.

President Barack Obama liet maandag weten de Amerikaanse staatsschuld flink terug te willen brengen. In 2017 moeten de inkomsten de uitgaven overstijgen. Daartoe wil het Witte Huis 3 biljoen dollar gaan bezuinigen en aan extra inkomsten genereren. Vooral de zogenoemde 'rijkenbelasting' die Obama wil instellen, zal op veel tegenstand kunnen rekenen van de republikeinen. In Warren Buffett heeft Obama evenwel een medestander.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10