zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Damrak opent met flinke winst


Het Damrak opent naar verwachting hoger nadat Wall Street gisteren de verliezen enigszins wist te beperken en de Aziatische beurzen vanochtend flinke winsten boeken. In de Aziatische handelssessie pikten koopjesjagers aandelen op nadat de meeste indexen drie of vier handelsdagen op rij lager zijn gesloten.

AEX futures staan meer dan 2 procent in de plus. Dinsdag sloot de index vanwege zorgen over de schuldencrisis in de eurozone voor de derde dag op rij in het rood. De AEX daalde 0,4 procent naar 273,33 punten.

De beursagenda voor vandaag is aan de lichte kant. De belangrijkste agendapunten zijn de uitspraak van het Duitse Constitutioneel Hof inzake de bailouts, de Duitse industriële productie en een toespraak van Charles Evans, de topman van de regionale Chicago Fed en een stemgerechtigd lid van de FOMC, het belangrijkste orgaan van de Fed.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10