zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Wall Street opent lager

Wall Street beweegt richting een lagere opening nadat de beurs maandag gesloten bleef in verband met Labor day. Futures noteren voorafgaand aan de opening lager. Naar verwachting van IG Markets opent de Dow onder de 11.000 punten. De zorgen om de Europese schuldenkwestie voeren de boventoon. Later vanmiddag komt de inkoopmanagersindex voor de dienstensector. Hoewel economen rekenen op een daling, blijft de index naar verwachting boven de 50 punten, wat duidt op groei. De orders voor de industrie in Duitsland namen in juli sterker af dan voorzien. Positief was echter dat de binnenlandse vraag aantrok.
Naar verwachting krijgen vooral Amerikaanse financials het dinsdag lastig. In Europa staan de bankaandelen lager vanwege de zorgen om de schuldpositie van diverse Zuid-Europese landen. Daarnaast werd bekend dat verschillende grote banken verantwoordelijk worden gesteld voor de slechte leningen die aan hypotheekbanken Fannie Mae en Freddie Mac werden verkocht. Deze bleken in tegenstelling tot wat de verkopende partijen beweerden veel risicovoller. De Federal Housing Finance Agency (FHFA) sleept onder andere Goldman Sachs, Bank of America, Société Générale, Deutsche Bank en RBS voor de rechter.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10