TomTom heeft bij een vlakke omzet een licht lagere nettowinst geboekt in het tweede kwartaal. Dit is de verwachting van analisten die bijdroegen aan de bedrijfsconsensus.
TomTom boekte in het tweede kwartaal naar verwachting van de analisten een omzet van 252 miljoen euro. Daaraan droeg de consumententak nog altijd het leeuwendeel bij met 164 miljoen euro. Wel zou dit 5 miljoen euro minder zijn dan vorig jaar.
Automotive was volgens de analisten afgelopen kwartaal goed voor een omzet van 26 miljoen euro en Licensing voor 29 miljoen euro. Telematics boekte een omzet van 33 miljoen euro en zou daarmee de meeste groei boeken binnen TomTom.
De nettowinst in het tweede kwartaal lag volgens de analisten op 1 miljoen euro en de aangepaste nettowinst per aandeel op 0,05 euro.
In het tweede kwartaal van 2014 was TomTom goed voor een omzet van eveneens 252 miljoen euro en een nettowinst van 9 miljoen euro.