zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Renteverhoging Fed in juni onwaarschijnlijker

Een renteverhoging door de Federal Reserve in juni is nog niet van tafel, maar de animo is wel gedaald. Dit bleek woensdag uit de notulen van de monetaire vergadering van 28 en 29 april.

Een paar (few) centraal bankiers meent dat de macro-economische data in juni vermoedelijk voldoende vooruitgang laten zien om de rente te verhogen. Veel (many) bankiers zijn echter van mening dat juni daarvoor hoogstwaarschijnlijk te vroeg komt, maar sloten een verhoging in juni evenwel niet uit.

Bij het vorige rentebesluit, medio maart, waren nog verscheidene (several) centraal bankiers voor een eerste renteverhoging in juni.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10