zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

AEX sluit boven 480 punten

De Amsterdamse beurs is donderdag met een stevige plus geëindigd na een goede prestatie in de middag. De AEX sloot 0,8 procent hoger op 482,47 punten, waarmee de hoofdgraadmeter op het Damrak grofweg in lijn presteerde met de omringende beurzen.

Vermogensbeheerder Ed Manie van Mijn-Effecten wees op de Amerikaanse macro-economische cijfers van half drie als "kantelmoment".

Eerst ging de euro/dollar onderuit en vervolgens begonnen de Europese aandelenmarkten op te lopen, aldus Manie, die de cijfers uit Amerika niet briljant noemde.

Voorbeurs bleken de wekelijkse steunaanvragen fiks gestegen met 31.000 tot 313.000. De consumentenprijzen daalden in januari met 0,7 procent, maar de kerninflatie bleef op jaarbasis onveranderd op 1,6 procent, terwijl er op maandbasis zelfs sprake was van een stijging van 0,2 procent.

Het meest positief was dat de orders voor duurzame goederen afgelopen maand stegen met 2,8 procent, na een daling van 3,7 procent in december. De euro/dollar noteerde aan het einde van de handelsdag 1,1 procent lager op 1,1215.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10