zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

TA: significante verslechtering technische plaatje AEX

Het technische beeld van de AEX is deze week stevig achteruit gegaan. De AEX Trend Index noteerde op 58 procent, tegenover 75 procent vorige week.

Een indexstand van 58 procent betekent dat 14 van de 25 fondsen uit de AEX boven het 40-weeks voortschrijdend gemiddelde VG(40) bewogen. Vorige week waren dit, toen de AEX op een jaarrecord van 431 punten sloot, nog 18 fondsen.

Het beste technische plaatje kwam net als voorgaande weken opnieuw op het conto van ASML. De toeleverancier van de halfgeleiderindustrie noteerde ruim 21 procent boven het VG(40).

Nog altijd liet Fugro het slechtste technische plaatje zien. De bodemonderzoeker noteerde net geen 50 procent onder het VG(40).

In tegenstelling tot de voorgaande week noteerden inmiddels Philips, KPN, Randstad en Aegon onder het VG(40).

Vanwege de overname van Ziggo door Liberty Global werd het fonds uit de AEX gehaald. Een opvolger is er vooralsnog niet. Hierdoor wordt de AEX Trend Index voorlopig berekend op basis van 24 in plaats van 25 fondsen.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10