zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Beursupdate: Royal Dutch Shell drukt op Damrak

De AEX noteerde vrijdag rond lunchtijd nipt onder het donderdag aangescherpte jaarrecord nadat oliegerelateerde aandelen opnieuw inleverden.

De AEX handelde rond het middaguur 0,4 procent lager op 423,95 punten nadat donderdag een jaarrecord werd gezet op 425,75 punten.

"Er speelt maar één ding vandaag, en dat is het besluit van de Opec om de olieproductie niet te verlagen", aldus vermogensbeheerder Bart Flentge van Hof Hoorneman Bankiers.

De markt kijkt, vanwege Black Friday, tegen een lege beursagenda aan. Amerikaanse nieuwszenders zullen evenwel real-time verslag doen van de verkoopcijfers, waardoor beleggers direct inzicht krijgen in de gemoedstoestand van de Amerikaanse consument, die verantwoordelijk is voor circa 70 procent van de totale uitgaven in Amerika. Op Black Friday zijn de deuren op Wall Street slechts een halve dag geopend.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10