zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

AEX weer op 400 punten

De Amsterdamse beurs heeft een flinke sprong gemaakt en sloot 1,6 procent hoger op 401,26 punten. Ook de omringende beurzen waren groen gekleurd.

"Een positieve dag waarin een belangrijk weerstandsniveau is uitgenomen op 398 punten", aldus technisch analist John Beijer van Beursfoon.

Volgens Beijer zit de AEX weer terug in de uptrend en kan de hoofdgraadmeter het vizier richten op het jaarrecord van ruim 425 punten.

Verder waren de cijfers uit Amerika, zowel over de economie als die van de bedrijven, overwegend positief. Een steun in de rug was vooral de sterke stijging van het Amerikaanse consumentenvertrouwen.

KBC meende dat er vandaag al uitgekeken werd naar het Amerikaanse rentebesluit van woensdag. De analisten van de Belgische bank rekenen op het stopzetten van het maandelijkse opkoopprogramma van obligaties en zijn alert op aanwijzingen die duiden op een verkrapping van het monetaire beleid.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10