zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Groen domineert koersenborden Damrak

De Amsterdamse beurs had dinsdag de wind goed in de zeilen en de AEX sloot 1,2 procent hoger op 398,47 punten.

Volgens vermogensbeheerder Stan Westerterp van JNVB ebde de angst voor een escalatie in Oekraïne weg.

"Poeting gaat terug naar zijn huis", zo verwoordde analist Tom Muller van Theodoor Gilissen Bankiers de op handen zijnde terugtrekking van Russische troepen aan de grens met Oekraïne.

Verder werd het beleggerssentiment positief beïnvloed door "groot overnamenieuws" als dat van Alstom en AstraZeneca, aldus Westerterp.

Woensdag belooft volgens de beursexpert van JNVB een "hete dag" te worden met bedrijfscijfers van onder meer Royal Dutch Shell en Randstad.

Daarnaast zijn er inflatiecijfers, waar de Europese Centrale Bank volgens de vermogensbeheerder nauwlettend naar zal kijken en met het ADP banenrapport wordt een voorzet gegeven op het officiële Amerikaanse banencijfer van vrijdag.

Verder vergadert de Amerikaanse Federal Reserve woensdag. Het rentebesluit zal volgens Westerterp een herhaling van zetten zijn, dat wil zeggen geen renteverhoging en opnieuw 'tapering' met 10 miljard dollar.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10