zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Damrak maakt pas op de plaats

De Amsterdamse beurs is woensdag vlak gesloten. De AEX eindigde 0,1 procent lager op 382,65 punten.

Ook elders in Europa maakten de beurzen een pas op de plaats. De Franse beurs wist nipt het groen te vinden, terwijl de Duitse beurs net kopje onder ging.

Handelaar Michael Jabroer van Mijn-Effecten is positief gestemd en denkt dat de aandelenmarkten uitbodemen en dat de AEX onder leiding van ING hogere niveaus kan opzoeken.

"ING trekt de kar", aldus Jabroer, die verder te spreken was over de macrocijfers die uit Amerika kwamen. De inkoopmanagersindex van ISM wees op een versnelling van de groei van de dienstensector.

Ook de banengroei van 175.000 gemeten door ADP over januari noemde de handelaar goed nieuws, rekening houdend met verstorende effect die de slechte weersomstandigheden hadden.

De inkoopmanagersindexen voor de dienstensector in Europa stegen ook in de meeste gevallen. Een signaal dat ook Europa de weg omhoog weet te vinden.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10