Het technische beeld van de AEX is in de afgelopen week verder verslechterd. De AEX Trend Index noteerde op het weekslot op 60 procent tegenover 68 procent een week eerder.
Een indexstand van 60 procent betekende dat 15 van de 25 fondsen uit de AEX boven het 40 weeks voortschrijdend gemiddelde VG(40) bewegen. De AEX sloot de week af op 387 punten, ruim 1,5 procent minder dan vorige week.
PostNL bleef het fonds met het meest positieve technische plaatje. Het aandeel noteert 33 procent boven het VG(40). Fugro loste DSM af aan de onderkant. De koers van Fugro noteert 12procent onder het VG(40).
De fondsen die in tegenstelling tot een week eerder onder het VG(40) uitkwamen, waren SBM Offshore en Corio.