zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Beursupdate: AEX zet voorzichtig herstel in

Het Damrak koerst vrijdagochtend licht hoger en noteert nipt boven de psychologische 400 puntengrens.

De AEX won 0,3 procent op 401,09 punten. Andere Europese boekten eveneens bescheiden winsten, waarbij de beurs in Londen uitblinker is met een hogere stand van 0,9 procent.

“De markt kijkt vandaag uit naar richtinggevend nieuws uit Amerika”, aldus Cees Smit van van Today's Beheer en Brokers. Vooral de autoverkopen worden volgens Smit door beleggers nauwlettend in de gaten gehouden.

Veel beleggers kijken met bovengemiddelde interesse naar de eerste handelsdagen van het nieuwe beursjaar. Indien Wall Street in de eerste vijf handelsdagen van januari Wall Street winst boekt dan is er statistisch een grote kans dat het beursjaar ook met winst wordt afgesloten. "As january goes, so goes the year", aldus de beurswijsheid.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10