zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Wall Street opent licht lager na gemengd macronieuws

Wall Street gaat een licht lagere opening tegemoet na gemengde berichtgeving over de Amerikaanse economie.

Een half uur voorafgaand aan de start van de handelsdag noteerden de Amerikaanse futures tot 0,2 procent lager.

“De forse 12 procent daling van de hypotheekaanvragen weegt zwaarder dan het meevallende banenraport”, aldus Cees Smit van Today's Beheer en Brokers.

Het aantal banen steeg in november met 215.000, tegenover een opwaarts herziene groei van 184.000 in de voorgaande maand. Vrijdag komt het officiële banenrapport uit.

Ook andere agendapunten zijn volgens de handelaar nog interessant. Smit wees daarbij op de nieuwe woningverkopen en voor later in de avond op de publicatie van het Beige Book door de Federal Reserve.

“Bij het Beige Book blijft het altijd interessant wat er wordt gezegd met het oog op de tapering kwestie”, aldus Smit.

De markt kijkt volgens vermogensbeheerder Jan Willem Nijkamp van Fintessa ook nog uit naar de Amerikaanse inkoopmanagersindex voor de dienstensector. Nijkamp rekent op een “goed” cijfer nadat de afgelopen maanden het vertrouwen in de Amerikaanse dienstensector bleef stijgen.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10