zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Amsterdamse beurs sluit hoger

De AEX sloot 0,6 procent hoger op 391,13 punten. Daarmee lag de winst in lijn met die van de omringende beurzen en eindigde Amsterdam nipt onder het jaarrecord.

De beurzen liggen er volgens marktkenners goed bij, hoewel de komende monetaire vergadering van de Federal Reserve nog voor de nodige terughoudendheid zorgt.

Handelaar Michael Jabroer van Mijn-Effecten verwacht echter dat de tapering, het afbouwen van de maandelijkse obligatieaankopen door de Fed ter waarde van 85 miljard dollar, pas in het voorjaar van 2014 van start.

De beurs kan volgens Jabroer even een pas op de plaats maken, maar technisch blijft de AEX er volgens de handelaar goed uitzien. Vooralsnog staat het grote geld aan de zijlijn, maar zodra de volumes stijgen is dit volgens Jabroer positief voor de koersvorming.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10