zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

AEX Trend Index maakt pas op de plaats

Het technische beeld van de AEX is in de afgelopen week niet veranderd. De AEX Trend Index noteerde op het weekslot opnieuw op 64 procent.

Een indexstand van 64 procent betekent dat 16 van de 25 fondsen uit de AEX boven hun 40 weeks voortschrijdend gemiddelde VG(40) bewegen.

De AEX sloot de week af op 371 punten, een weekwinst van zo'n 2 procent.

PostNL was vrijdag het fonds met het meest positieve technische plaatje. Het aandeel noteert 27 procent boven het VG(40). Daarmee staat het postbedrijf er technisch beter voor dan de koploper van vorige week, Gemalto, dat terugviel van 24 naar 19 procent boven het VG(40).

Imtech is nog altijd het fonds dat het verst onder het VG(40) noteert. Waar het fonds vorige week nog ruim 55 procent onder het VG(40) noteerde, was dit vandaag ruim 50 procent.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10