Rabobank heeft over het eerste halfjaar van 2013 de nettowinst met 14 procent zien dalen nadat de vastgoedpoot in de rode cijfers belandde en er voorzieningen moesten worden genomen vanwege het Libor-schandaal.
De nettowinst daalde van 1.287 over de eerste zes maanden van 2012 naar 1.112 miljoen euro. Rabobank zei niets over de hoogte van de voorziening voor het Libor-schandaal, de manipulatie van 's werelds belangrijkste rentetarief door banken.
Eerder dit jaar schreef de Wall Street Journal dat de schikking met toezichthouders Rabobank 450 miljoen dollar zou kunnen kosten.
Op operationeel vlak daalden de opbrengsten van de groep met 6 procent tot 6.445 miljoen euro. De kosten namen minder sterk af met 3 procent tot 4.243 miljoen euro.