zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Herstel op Wall Street verwacht

Wall Street maakt zich vanmiddag op voor een herstel nadat de S&P 500 op woensdag op het laagste niveau sinds begin juli sloot.

Futures op de S&P 500, Dow Jones en Nasdaq geven openingswinsten van tegen de half procent aan nadat meevallende macrocijfers zorgen voor groene beurzen in Europa. 

Vanochtend bleek dat de inkoopmanagersindex voor de eurozone in augustus naar de hoogste stand in 26 maanden tijd steeg. Daarbij gaf de indicator voor de tweede maand op rij economische groei aan nadat de eurozone in het tweede kwartaal uit de langst lopende recessie sinds de invoering van de euro kwam.

“Het economisch herstel van de eurozone won aan kracht in augustus”, zei econoom Chris Williamson van Markit naar aanleiding van de cijfers.

Daarnaast kregen beleggers voorbeurs meevallende cijfers uit China geserveerd, die aangaven dat de verzwakking van de op een na grootste economie van de wereld meevalt.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10