zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Damrak scherpt opnieuw jaarrecord aan

Het Damrak heeft maandag op Tweede Pinksterdag in dunne handel wederom het jaarrecord geklopt en zet daarmee de opmars van de afgelopen weken voort.

De AEX startte de handelsweek met een winst van een half procent en vlagde af op 369,97 punten. Op andere Europese beurzen verschilden de eindstanden van een 0,8 procent verlies voor de Spaanse beurs tot een winst van 0,7 procent voor Duitse beurs.

“De sterke opmars van de afgelopen periode is voor het overgrote merendeel te danken aan de monetaire verruiming door centrale banken”, zo zegt Corne van Zeijl van het SNS Nederlands Aandelenfonds.

Daarnaast, zo stelt Michael Jabroer van Mijn-Effecten, is er geen ander alternatief dan beleggen op de beurs. "De jacht op rendement zet onverminderd door", aldus Jabroer, die morgen verwacht dat de AEX op 372 punten noteert.

Ook analisten van Morgan Stanley zijn optimistisch gestemd en gaven een koopsignaal af voor Europese aandelen, die ondanks de recente stijgingen niet 'overbought' zijn.

Voor deze week zijn de belangrijkste agendapunten de notulen van de laatste rentevergadering van de Federal Reserve en de getuigenis van Fed-voorzitter Ben Bernanke voor het Congres. Verder staan er diverse cijfers over de Amerikaanse huizenmarkt op de agenda.

De Nederlandse belegger kijkt nog specifiek uit naar SBM Offshore en Brunel, die het cijferseizoen deze week afsluiten met hun kwartaalresultaten.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10