zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Vlakke opening Wall Street in verschiet

Wall Street beweegt richting een vlakke opening. Futures op de Dow Jones Index, S&P500 Index en Nasdaq wijzen op een nipt hogere opening van zo'n 0,1 procent.

Opvallend is dat goud en olie onder hevige druk staan. De olieprijs zakt met bijna 2 procent in en goud noteert zo'n 2,5 procent lager. De dollar daarentegen wint juist aan kracht ten opzichte van de euro en vooral in vergelijking tot de yen.

Buiten een toespraak van Ben Bernanke, voorzitter van de Federal Reserve is de beursagenda leeg.

Donderdag sloot Wall Street licht in het rood. De Dow Jones, die samen met de S&P 500 woensdag nog nieuwe all-time highs neerzette, verloor  0,2 procent tot 15.082,62 punten. De S&P 500 leverde 0,4 procent in tot 1.626,67 punten. De Nasdaq vlagde af op 3.409,17 punten, een verlies van 0,1 procent.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10