zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Resultaten ThyssenKrupp nog altijd onder druk

ThyssenKrupp heeft in het eerste kwartaal van het lopende gebroken boekjaar de resultaten zien teruglopen, maar blijft vasthouden aan de eerder afgegeven jaardoelstellingen.

CEO Heinrich Hiesinger meent dat ThyssenKrupp, dat naast staal onder meer auto-onderdelen, liften en kapitaalgoederen produceert, goed op schema ligt in het realiseren van de operationele doelstellingen voor dit jaar. Over de winstontwikkeling is de topman echter ontevreden.

Positief is volgens Hiesinger dat de Europese staaldivisie een eerste stap in de juiste richting heeft gezet, ondanks de lastige omstandigheden.

Vorige week maakte ThyssenKrupp nog bekend duizenden banen te schrappen vanwege de "extreem moeilijke"  marktomstandigheden in Europa. Dit maakt volgens het Duitse industriële conglomeraat verhoging van de efficiëntie onvermijdelijk.

Verder vordert ThyssenKrupp met de verkoop van de staalactiviteiten in de Amerikas. Verschillende kopers hebben de boeken kunnen inzien, aldus de onderneming. Vanwege de beoogde verkoop schreef het concern in 2012 3,6 miljard euro af op de activiteiten.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10