zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Update: Wereldhave trekt zich terug uit Verenigd Koninkrijk

Wereldhave is zich aan het terugtrekken uit het Verenigd Koninkrijk en wil de komende jaren voor honderden miljoen euro's aan overnames doen. Dat meldt het vastgoedbedrijf vanochtend in een strategie update bij de jaarcijfers.

Wereldhave bereikte overeenstemming over de verkoop van bijna de gehele Britse portefeuille voor 243 miljoen pond (286 miljoen euro), een verkoopprijs die vier procent onder de boekwaarde ligt. In een later stadium wordt het resterende Britse vastgoed met een boekwaarde van 23 miljoen pond verkocht.

Daarnaast zijn de Spaanse vastgoedactiviteiten “on hold” gezet. 

Wereldhave neemt de maatregelen omdat het vastgoedbedrijf zich wil richten op winkelcentra in Noordwest-Europa en duurzame kantoren in Parijs. De winkelcentra in Finland, Nederland en België moeten minimaal 100.000 omwonenden met een maximale reistijd van 10 minuten bedienen. 

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10