zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Technisch beeld AEX licht verslechterd

Het technisch beeld van de AEX is in de afgelopen week verslechterd. De AEX Trend Index noteert vrijdag op 52 procent tegen 60 procent vorige week. Daarmee is de winst van vorige week, van 44 naar 60 procent, weer deels teniet gedaan.
Een indexstand van 52 procent betekent dat 13 van de 25 fondsen uit de AEX boven hun 40 weeks voortschrijdend gemiddelde (VG40) bewegen. Een week eerder waren dit er nog 15. De AEX sloot de week af op net geen 332 punten, een koersdaling op weekbasis van zo'n 1,7 procent.
Air France-KLM staat procentueel gezien van alle AEX-fondsen ook deze week het verst boven het VG(40), met maar liefst 61 procent, tegen 58 procent een week eerder.
KPN blijft er technisch gezien nog altijd het slechtst voor staan. Het fonds noteert momenteel 34 procent onder zijn 40 weeks VG. Opnieuw een verslechtering van de ruim 32 procent vorige week.
DSM veerde de afgelopen week licht op en heeft het 40 weeks VG opwaarts doorbroken. Het fonds kwam met kwartaalcijfers en een flinke overname. Analisten reageerden overwegend positief. Randstad, AkzoNobel en Shell noteren deze week weer onder hun 40 weeks VG.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10