zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Update: BinckBank ziet resultaten flink dalen

BinckBank heeft in het derde kwartaal de resultaten flink onder druk zien staan als gevolg van de eurozone crisis, waardoor de renteopbrengsten laag zijn en particuliere beleggers de kat uit de boom kijken en zeer terughoudend zijn met handelen. De cijfers waren echter minder slecht dan analisten voorzagen en dit is terug te zien in de koers vandaag.
CEO Koen Beentjes sprak van een nog altijd "matig" sentiment onder particuliere beleggers.
De introductie van Binck360 is volgens de topman wel goed ontvangen door de klant, maar dat heeft in oktober nog niet geleid tot meer transacties. Toch verwacht Beentjes het marktleiderschap te versterken door het nieuwe platform.
In Nederland heeft Binck nu 276.415 beleggingsrekeningen uitstaan, 6 procent meer dan in dezelfde periode vorig jaar. In België steeg het aantal rekeningen met 14 procent tot 57.063 en in Frankrijk was dit een toename met een vijfde tot 42.974. In Italië wist Binck tot op heden 630 rekeningen te openen.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10