zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Correctie: Merkel: Griekenland boekt vooruitgang

De Duitse Bondskanselier Angela Merkel heeft tijdens haar bezoek aan Athene de regering van premier Antonis Samaras aangemoedigd door te gaan met bezuinigingen, terwijl in de Griekse hoofdstad duizenden demonstreerden tegen de pijnlijke maatregelen die Griekenland moet doorvoeren om in de euro te blijven. Dat melden diverse media.
Merkel zei dat Griekenland zich op een “moeilijke weg” bevindt maar dat het tempo van hervormingen in Griekenland desalniettemin onlangs “sterk is aangetrokken.”
Voor Samaras, die nogmaals zei dat Griekenland aan haar verplichting zal voldoen en in de euro te blijven, was het bezoek een grote steun.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10