zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Beursupdate: Damrak positief bij start nieuw kwartaal

Het Damrak koerst bij aanvang van een nieuw kwartaal hoger na aanvankelijk lager te zijn geopend. Cijfers over Europese inkoopmanagers van de wijzen nog steeds op een forse krimp van de industrie van de eurozone. Witte raaf is de Nederlandse industrie die dankzij de export licht groeit.
Volgens Andre van Eerden van Aberfeld vermogensbeheer zweven beleggers tussen hoop en vrees: "Dit weekend hebben wij gelukkig meer helderheid over Spanje gekregen en de krimp van de industrie van de eurozone was al bekend", aldus Van Eerden doelend op het rapport over het kapitaaltekort van de Spaanse banken en de eurozonecijfers van vanmorgen. Van Eerden noemt het aantrekkende vertrouwen van de Duitse inkoopmanagers daarbij een "lichtpuntje". Op het Damrak stijgt de AEX met 0,8 procent naar 325,85 punten. De rest van Europa stijgt harder, waarbij de Duitse beurs met 1,5 procent en de Franse beurs met 1,6 procent het voortouw nemen. Ook de midcap ligt er vast bij met een plus van 0,9 procent. Negatieve uitschieter op het Damrak na een analistenrapport is Aperam met een min van 2,1 procent.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10