zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Youngman neemt belang in Spyker

Spyker heeft een belang van 29,9 procent verkocht aan de Chinese autobouwer en oud-partner van Saab Youngman. Daarnaast starten de bedrijven een tweetal joint ventures.
Youngman investeert 10 miljoen euro in Spyker. Het Chinese bedrijf ontvangt voor 6,7 miljoen euro aan aandelen Spyker tegen een bedrag van 0,05 euro per aandeel. Daarnaast verstrekt Youngman een bedrag van 3,3 miljoen euro in de vorm van een aandeelhouderslening.
De eerste 2,3 miljoen euro kan Spyker al in de komende 7 dagen tegemoet zien. Het resterende bedrag volgt binnen 45 dagen na het definitief afronden van de transactie.
Het Chinese bedrijf heeft volgens Spyker geen interesse in een volledige overname van het bedrijf. Bij een belang van 30 procent is Youngman wettelijk verplicht een bod uit te brengen op alle uitstaande aandelen.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10