zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Damrak opent hoger na Chinese macrocijfers

Het Damrak opent vanochtend naar verwachting hoger nadat beleggers in Azië zwakkere Chinese macrocijfers positief uitlegden Aziatische beurzen positief reageerden op Chinese macrocijfers.

AEX futures stijgen 0,6 procent nadat de index op woensdag 0,7 procent lager sloot op 332,04 punten. Op de Chinese beurzen wint Shanghai kort voor sluit 0,3 procent. In Tokio sloot de Nikkei 1,1 procent hoger op 8.978,60 punten.

Chinese macrocijfers over juli bevestigden het beeld van de zwakker wordende conjunctuur. Industriële productie steeg in juli minder sterk dan verwacht met 9,2 procent, producentenprijzen daalden voor de vijfde maand op rij en inflatie zwakte voor de vierde maand op rij af.

Beleggers hopen dat de zwakkere cijfers Beijing nopen meer stimuleringsmaatregelen te nemen. China heeft al dit jaar twee keer de rente verlaagd en investeringsprojecten versneld om de groeiverzwakking tegen te gaan. 

Beleggers kijken voor vandaag nog uit naar Amerikaanse macrocijfers, waaronder de wekelijkse steunaanvragen.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10