zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Update 2: ING ziet nettowinst sterker dan verwacht dalen

ING heeft in het tweede kwartaal de nettowinst sterker dan verwacht zien dalen met 22 procent vanwege lagere resultaten bij zowel de bank als de verzekeraar als gevolg van de moeilijke economie en de eurozone crisis. De financial was spaarzaam met details over de lopende desinvesteringen en het afbetalen van de Nederlandse staat. 

“Voorzieningen voor slechte leningen bij de bank namen toe doordat de macro-economische omstandigheden verslechterden en de netto rente marge daalde, ondanks afnemende concurrentiedruk voor spaargeld,” aldus CEO Jan Hommen in een commentaar. 

Afgelopen kwartaal bedroeg de nettowinst 1.171 miljoen euro. Analisten gepolst door ING zelf hadden gerekend op 1.258 miljoen euro. Boekverliezen bedroegen 188 miljoen euro, grotendeels bestaand uit een verlies op de verkoop van de Aziatische activiteiten. Conform de verwachting pakte ING een boekwinst van zo'n 300 miljoen euro op het pensioenakkoord met de vakbonden. 

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10