zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Vlakke start nieuwe handelsweek

De Amsterdamse beurs is maandag vlak aan de nieuwe handelsweek begonnen. Daarmee wist de beurs niet voort te bouwen op de rally van vorige week. Beleggers maakten een pas op de plaats in afwachting van welke stappen Europa neemt in de bestrijding van de crisis. De handelsvolumes waren laag en er was weinig nieuws voor handen.
De AEX sloot maandag op 330,40 punten tegen 330,43 punten op vrijdag. Verschillende handelaren denken dat de hoofdindex voldoende potentie naar boven heeft. Michael Jabroer van Mijnbroker houdt zelfs rekening met een stand van 342 punten op de borden. De AEX bleef duidelijk achter op de andere Europese beurzen waar het groen wel de borden wist te domineren.
De Spaanse en Italiaanse 2-jaars rente is in twee weken tijd gehalveerd in de verwachting dat de Europese Centrale Bank weer staatsobligaties van de twee landen gaat kopen. Dat bleek maandag in elk geval nog niet het geval te zijn, maar aankopen van het einde van de vorige week zijn nog niet terug te zien in de door de ECB verstrekte publicatie.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10