LBi heeft in de eerste jaarhelft meer omzet weten te genereren en de winstgevendheid zien stijgen. LBi presteerde vooral sterk in het Verenigd Koninkrijk, Amerika en de Scandinavische markt hetgeen aanhoudende onzekerheid in de kleinere Europese markten compenseerde.
CEO Luke Taylor meent dat de resultaten aantonen dat LBi goede vooruitgang boekt in het realiseren van haar strategie, ondanks de uitdagende omstandigheden.
De omzet van LBi dikte in de eerste zes maanden van 2012 op jaarbasis met ruim een kwart aan van 94,5 naar 119,4 miljoen euro. Dit resulteerde in een EBITDA van 19,7 miljoen euro, tegen 17,1 miljoen euro vorig jaar. De marge steeg met 0,6 procentpunt naar 16,7 procent.
Het bedrijfsresultaat (EBIT) steeg van 13,9 naar 14,5 miljoen euro en onder de streep restte een nettoresultaat van 9,4 miljoen euro. Daarmee kwam de winst wel lager uit dan de 9,9 miljoen euro vorig jaar. Echter vorig jaar werd de winst positief beïnvloed door eenmalige posten ter waarde van 1,9 miljoen euro. Exclusief bijzondere posten steeg de winst van 8,0 naar 9,6 miljoen euro.