zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Beursblik: winstval KPN verwacht

De resultaatontwikkeling van KPN blijft onder druk staan, hoewel op kwartaalbasis weinig verandering zichtbaar is. Dit menen analisten voorafgaand aan de cijfers. De winst daalt op jaarbasis naar verwachting met een kwart.
Analisten zijn vooral benieuwd naar de stand van zaken nu America Movil een belang van 28 procent heeft opgebouwd. In dit licht willen zij ook weten hoe de verkoop van Base en de Duitse zendmasten verloopt en wat de status van E-Plus nu is.
De Vereniging van Effectenbezitters wil in september tekst en uitleg geven over de kattensprongen die het Nederlandse telecombedrijf heeft gemaakt om América Móvil van Carlos Slim buiten de deur te houden. Daarbij meent de VEB dat het afstoten van alle belangen haaks staat op het strategische plan 'Strengthen, Simplify, Grow'.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10