zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Damrak opent hoger na sterke Duitse cijfers


Het Damrak opent vanochtend naar verwachting licht hoger na overwegend meevallende Europese macrocijfers. Daarnaast zijn in Griekenland politieke partijen nog steeds bezig een eenheidsregering te vormen.

AEX futures stijgen 0,2 procent. Gisteren kelderde de index 2,4 procent naar 298,05 punten vanwege de politieke onzekerheid rond Griekenland en zorgen dat het land uit de euro gaat.

Volgens de laatste berichtgeving komen leiders van Griekse partijen vandaag opnieuw bijeen om te proberen een eenheidsregering te vormen die Griekenland in de euro moet houden. De tweede partij van het land, het zeer linkse Syriza, heeft steeds er op gehamerd niet door te gaan met de voor de noodleningen vereiste bezuinigingen, zaken waar de andere twee grote partijen Nea Dimokratia en PASOK juist voor hebben getekend. 

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10