zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

AamigoO brengt wijziging aan in jaarcijfers

AamigoO heeft een aanpassing gedaan op de eerder in mei uitgebrachte voorlopige jaarcijfers. De aanpassing is van toepassing op het eind 2011 overgenomen Corso. De post negatieve goodwill is aangepast met 235.000 euro waardoor het resultaat na belasting over 2011 terugliep naar 1,30 miljoen euro in plaats van het eerder genoemde 1,55 miljoen euro.
AamigoO boekte in het afgelopen jaar een bruto-omzet van 4,1 miljoen euro. Daarmee lag de omzet beduidend hoger dan de 2,8 miljoen euro een jaar eerder. De totale omzet bedroeg 156,2 miljoen euro, tegen 64,7 miljoen euro in 2010.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10