zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Beursblik: hogere omzet voor Beter Bed

De resultaten van Beter Bed over het eerste kwartaal laten een duidelijke geografische tweedeling zien. Waar de beddenboer in Duitsland goed presteert, zijn er flinke problemen op de Nederlandse thuismarkt.
Beter Bed realiseert voor de eerste drie maanden van dit jaar op een omzetgroei van bijna 6 procent tot 107,2 miljoen euro. Dit blijkt uit verwachtingscijfers van een tweetal analisten. Duitsland draagt met een omzetgroei van 12 procent op jaarbasis volgens Lemer Salah van SNS Securities flink bij. Ook wijst de analist op de betere weersomstandigheden.
De groei is volgens Margo Joris van KBC Securities te danken aan de opening van nieuwe winkels. Organisch boekt de beddenboer volgens Joris een krimp van 1 procent. Waar BeterBed in Nederland met dubbele cijfers krimpt, weet de beddenboer in Duitsland een enkelcijferige groei te realiseren.
Het bedrijfsresultaat (EBIT) komt naar verwachting uit op 12,3 miljoen euro. Bij een brutomarge van 55,5 procent boekt Beter Bed volgens de analist een bedrijfsresultaat (EBIT) van 11,9 miljoen euro. De marge daalt daarbij van 11,8 naar 11,0 procent.  Lemer Salah mikt tot slot op een nettowinst van 9,5 miljoen euro.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10