zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Damrak opent hoger op betere vooruitzichten Amerikaanse economie

Het Damrak opent vanochtend naar verwachting hoger nadat eerder vanochtend Aziatische beurzen positief reageerden op Amerikaanse macrocijfers en een meer positieve toon van de Fed bij het rentebesluit.

De Fed maakte dinsdagavond conform de verwachting een pas op de plaats met een ongewijzigde rente en geen aankondiging van nieuwe stimuleringsmaatregelen. Wel was de centrale bank positiever van toon over de Amerikaanse economie nadat eerder op de dag bleek dat detailhandelsverkopen op het hoogste tempo in bijna een half jaar tijd stegen.

Op de Aziatische beurzen ging Tokio aan kop met een winst van 1,5 procent op een slot van 10.050,52 punten, de hoogste stand in meer dan zeven maanden tijd. Shanghai viel echter uit de toon met een verlies van 2,6 procent.

AEX futures stijgen 0,5 procent. Dinsdag sloot de index 1,7 procent hoger op 331,49 punten, ongeveer 1 punt onder het jaarrecord.

Beleggers kijken tegen een lichtere beursagenda aan die geen marktbewegende macrocijfers bevat. Het belangrijkste agendapunt is een toespraak van Fed-voorzitter Ben Bernanke vanmiddag.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10