zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Beursblik: Fugro boekt meer omzet minder winst

Fugro heeft een goed 2011 achter de rug. Tijdens de nieuwjaarstoespraak liet de bodemonderzoeker al weten de verwachtingen voor 2011 te hebben waargemaakt, ondanks de turbulente tijden. Belangrijk daarbij was dat de olieprijs met 90 tot 100 dollar per vat relatief hoog bleef, wat investeringen door oliemaatschappijen stimuleert.

Voor 2011 mikt Fugro op een omzet van circa 2.500 miljoen euro en een nettowinst, exclusief een winst van 6 miljoen euro uit EMGS, van 260 miljoen euro. De groei is deels autonoom en deels via overnames bewerkstelligd. Vooral de divisies Survey en Geoscience deden het goed en het verlies van omzet in de ontwikkelde landen werd gecompenseerd door groei bij de opkomende landen.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10