zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Unit4 boekt hogere omzet en winst in 2011

Unit4 heeft in 2011 bedrijfsbreed een hogere omzet weten te realiseren. Vooral bij Saas & Subscriptions boekte Unit4 met 45 procent groei flinke vooruitgang. De IT onderneming merkte in de tweede jaarhelft wel een terugval in investeringen veroorzaakt door de economische teruggang. December bleek evenwel een recordmaand, wat volgens Unit4 positief is omdat de vertraging daarmee korter was dan in 2009.
Unit4 boekte een omzetstijging van 8 procent tot 454,7 miljoen euro. De EBITDA steeg, inclusief Financialforce.com, met 2,1 procent tot 87,9 miljoen euro. Dit resulteerde in een nettowinst voor goodwill van 48,0 miljoen euro, een stijging van 11 procent ten opzichte van 2010. Per aandeel steeg de winst met bijna 8 procent tot 1,64 euro.
Aandeelhouders zien een dividend van 0,40 euro tegemoet, een fikse stijging ten opzichte van het dividend van een kwartje over 2010.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10