zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
vaknieuws
 

Kaemingk haalt meeste omzet uit seizoensartikelen

27 juli 2010 - Kaemingk is een groothandel/importeur van decoratieve seizoensartikelen. 80% van de omzet komt uit kerst- en najaarsartikelen. De voorjaarsgerelateerde artikelen, zoals Valentijn, Vaderdag en Pasen, zijn goed voor 20% van de omzet. Kaemingk heeft 300 werknemers, waarvan er 250 in Aalten werken. In het Gelderse Aalten zit het hoofdkantoor en het distributiecentrum.

Marcel Wamelink is salesmanager bij Kaemingk en geeft leiding aan het salesteam dat bestaat uit zeven accountmanagers en vijf mensen op de afdeling salessupport. Wamelink heeft de opleiding Nyenrode Sales Leadership Masterclass gevolgd, dat zich richt op sales management vanuit strategisch perspectief. De opleiding leert je alles over de plek van sales binnen het bedrijf, terwijl het daarnaast deels net zo goed gaat over platte sales, aldus Wamelink.

De verkopen bij Kaemingk concentreren zich van december tot eind april. Van half juni tot begin september vindt een tweede verkoopproces plaats. De jaaromzet van de groothandel/importeur komt op zo`n 100 miljoen euro per jaar. De meeste klanten komen bij het bedrijf langs. Immers, de producten die verkocht worden zijn niet goed in een folder of brochure te zetten, maar moeten beleefd worden.

Bron(nen):
Sales Management (juli 2010)
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Goed voorbereid de buitenlandse markt op
Agentschap NL hielp Amsterdance aan contacten op de Amerikaanse markt dankzij een marktscan die door de ambassade werd gemaakt. "Een prima stukje dienstverlening van de overheid". Lees hun verhaal op www.agentschapnl.nl/goedvoorbereid.
Lees verder
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers. Op Brisk Magazine, internetmagazine voor ondernemers.
reacties
Raad van Commissarissen Ajax stapt vrijwel zeker op (1) 
Crisis werkt psychisch verzuim in de hand (1) 
Werken tot uw 70ste oplossing van de crisis? (6) 
Steeds minder sollicitanten liegen over salaris (1) 
Marketeers kritisch over de toekomst van telemarketing (1) 
Werkgevers en werknemers kunnen elkaar online niet vinden (1) 
Checklist: Bring Your Own (1) 
beurs
AEX index: 325.12 -0.06 %
Stijgers Dalers
Fornix biosc 0.65  4.8 %
USG people 7.7  3.8 %
Nedap 21.4  3.3 %
ING groep 6.87  -5.4 %
Prologis eur 6.75  -3.3 %
Nutreco 52.8  -2.9 %
Wall Street sluit licht hoger na akkoord Griekenland
ING wil Aziatische verzekeringstak in delen afstoten
Damrak sluit vlak in door Griekenland gedomineerde handel, ING weegt
meer beurs
top10
Waarom to-do lijstjes niet werken
Vijf tips voor het gebruik van sociale media en e-mail
Dubbel burn-out
Vier aspecten van talentmanagement die u kunt leren van de sportwereld
Werkgevers en werknemers kunnen elkaar online niet vinden
Drie modetrends en drie kledingtips voor het voorjaar
Millennial verkiest persoonlijke ontwikkeling boven hoog salaris
Nederlander weer bereid om te verhuizen voor baan
Kwart werknemers blij met controle door leidinggevende
Steeds minder sollicitanten liegen over salaris
meer top 10
boekennieuws
Generatie Z
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures