zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
vaknieuws
 

Chinese webwinkels hebben enorm aanbod en lage prijzen

22 juni 2010 - Verschillende handelaren in China verkopen tegenwoordig via internet. Zij bieden zowel buitenissigheden als nuttige producten tegen een meestal lage prijs. Wel is het raadzaam als koper enige lokale gewoonten te kennen. Zo weigeren veel Chinese webwinkels creditcardbetalingen. Zij werken liever met Paypal. Als een zending een waarde heeft van meer dan 22 euro, wordt deze vaak in meerder bestellingen verdeeld. Immers, tot 22 euro is geen invoerrechten of btw verschuldigd.
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   1 reactie
 

 
reacties
 
Bob Toorenaar  |   | 
2-11-2010
 | 
13:25 uur
Goede ontwikkeling! Op deze sites zijn echt veel mooie dingen te vinden voor spotprijzen. Ik heb ook een mooie nederlandse site gevonden met een assortiment gelijk aan focalprice. www.chinese-gadgets.nl

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10