zoeken Nieuwsbrief
      RSS   
  
vaknieuws
 

Bedrijven en werknemers moeten gebruik van Twitter reguleren

10 maart 2010 - Bedrijven en werknemers moeten overeenstemming vinden over het gebruik van de webdienst Twitter. Via de site kunnen deelnemers korte berichten plaatsen, eventueel met een link naar een artikel of foto. De boodschap mag maximaal 140 tekens beslaan.

De politicus Wim Schouten, verbonden aan TON, loopt het raadlidmaatschap in Alphen aan den Rijn mis door Twitter. Hij plaatste op de site een berichtje over criminelen met een dubbel paspoort. Partijleider Rita Verdonk vond de opinie te radicaal en schrapte hem van de kieslijst. Gebruikers van Twitters moeten realiseren dat na het plaatsen van een `tweet`, de hele wereld het kan lezen. De VVD`er verwees in een berichtje naar Chinezen als `spleetogen`. Hij verwijderde zijn bericht naderhand, maar inmiddels dook het originele bericht elders vele malen op.

Van de Nederlandse bedrijven zet 80% op een of andere manier sociale media als Twitter in. In de VS blokkeert meer dan de helft van de bedrijven toegang tot Facebook en Twitter. In Zweden mogen ambtenaren niets publiceren via Facebook. De Voorlichtingsraad vindt het prima als ambtenaren sociale media gebruiken, maar raadt hen aan om alleen over het eigen werk te schrijven en niet over dat van anderen.

Bron(nen):
Intermediair (4-3-2010)
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   Reageer   RSS   Nieuwsbrief   
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
advertorial
Spreken als Pieter Frijters?
Leer ontspannen presenteren met flair. Bent u gewend te presenteren en te speechen, maar wilt u een ware topspreker worden, die iedereen zich herinnert? Of bent u juist een beginneling, die spreekangst en gierende zenuwen wil omzetten naar een ontspannende en overtuigende presentatie? Pieter Frijters coacht en traint CEO's en topmanagers maar ook beginnende leidinggevenden en professionals. Bel 0182 612 345 om uw plek te reserveren of kijk op www.spreek.nl.
Lees verder
reacties
IT-managers moet minder sturen op proces en meer op uitkomst (1) 
Heb je tips voor mij als beginnend manager? (1) 
Zo gaat u om met de geruchtenstroom (3) 
Rijksoverheid evalueert subsidies niet goed (1) 
Marketeer heeft duurzaam ondernemen hoog in het vaandel (1) 
Zes tips om leiding te geven aan slimmeriken (2) 
Email via cloud computing vereist aandacht voor privacy (1) 
beurs
AEX index: 326.57 0.32 %
Stijgers Dalers
Ordina 2.61  4.4 %
Innoconcepts 0.2  5.3 %
Wessanen kon 2.75  3.8 %
Advanced met 6.38  -8.1 %
Antonov 0.17  -5.6 %
Gamma holdin 21.23  -3.5 %
Aanstaande huizenverkopen in Amerika flink gestegen
Spanje plaatst met succes nieuwe lening
Duitse autoverkopen onder druk in augustus
meer beurs
vaknieuws
Outsourcen van ICT is onvermijdelijk in westerse wereld
Commissarissen pakken bestuurders niet hard genoeg aan
Curator TEG: bedrijf ging ten onder aan slecht bestuur
Rijksoverheid evalueert subsidies niet goed
Ziekenhuizen worden gedwongen tot financiële focus op korte termijn
meer beurs
top10
Zo gaat u om met de geruchtenstroom
Zes valkuilen bij het voeren van een selectiegesprek
Twintig dingen die succesvolle werkzoekenden doen
Subtiele vleierij brengt u heel ver
Nederlander is moe
Arbeidsbemiddelingbranche vraagt om nieuwe technologieën
Zes tips om uit te blinken waarin u maar wilt
Heb je tips voor mij als beginnend manager?
Zes tips om leiding te geven aan slimmeriken
Nederlanders onderschatten impact preventie
meer top 10
boekennieuws
Handboek Online Marketing
Het Handboek Online Marketing (HOM) is een praktisch management- en studieboek dat bol staat van de cijfers, feiten, do's en dont's, praktijkvoorbeelden, interviews, modellen en cases. Het handboek maakt een einde aan het blindelings inzetten van 'zomaar wat online instrumenten'.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures