Christianne Kuenen, verantwoordelijk voor marketing en communicatie bij Wim Bosman, verklaart dat De Graafschap hen ook heeft benaderd voor shirtsponsoring. Dat vond Wim Bosman echter te prijzig. Het bedrijf sloot de overeenkomst met De Graafschap toen de club nog in de eerste divisie speelde, en dat drukte de prijs.
Agentschap NL hielp Amsterdance aan contacten op de Amerikaanse markt dankzij een marktscan die door de ambassade werd gemaakt. "Een prima stukje dienstverlening van de overheid". Lees hun verhaal op www.agentschapnl.nl/goedvoorbereid.
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.