zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
vaknieuws
 

FNV Bouw leidt uitzendkrachten op

4 januari 2011 - FNV Bouw gaat samen met de bouwbranche en uitzendbureaus flexibele krachten opleiden tot vaklieden. Op deze manier moet het gat dat in de branche zal ontstaan door vergrijzing en ontgroening worden opgevuld.

Het gaat om een proefproject dat `Uitzenden en opleiden in de bouw & infra` is gedoopt. Samen met erkende leerbedrijven in de bouw- en infrasector gaan uitzendbedrijven 100 leerlingen opleiden voor uitvoerende bouwberoepen op mbo-startkwalificatieniveau.

De leerlingen gaan een tweejarig traject in, waarbij ze vier dagen per week werken en één dag per week naar school gaan. Het mentorschap wordt daarbij door het flexbedrijf uitgevoerd. De deelnemende uitzenders moeten zich houden aan de cao Bouwnijverheid. Ook de opleidingskosten zijn voor rekening van de uitzenders.

Bron(nen):
De Telegraaf (4-1-2011)
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Steve Jobs – zijn geniale presentatiemethoden
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld.
Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Lees verder
reacties
Hoe herkent u de signalen van een burnout? (1) 
Werknemer neemt zelf initiatief voor opleiding en training (1) 
CV wordt binnen vijf minuten gekeurd (5) 
Kantoor Goldman Sachs opent vestiging in Amsterdam (1) 
Vijf teambuilding-tips uit de sportwereld (1) 
Bijna helft miljardenuitgaven niet op effecten getoetst (1) 
Doorbreek de sleur en word productief en blij (3) 
beurs
AEX index: 291.59 -0.17 %
Stijgers Dalers
Roodmicrotec 0.16  6.7 %
Kardan 0.65  3.2 %
Logicacmg 0.84  2.4 %
Delta lloyd 10.23  -6.2 %
Nieuwe steen 6.9  -2.5 %
Randstad 21.95  -2 %
Beursupdate: Damrak weer in het rood
Economie OESO-gebied groeit sterker in eerste kwartaal
Beursupdate: Damrak op winst na uitspraken Monti
meer beurs
advertorial
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Lees verder
top10
Herken de elf roddeltypes in uw team
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor!
Zes mechanismen om positief te overtuigen
CV wordt binnen vijf minuten gekeurd
Tien redenen om workshifting te omarmen
De slechtste baas. . . bent u nog altijd zelf
Burn-out en schaamte: onlosmakelijk verbonden
Doorbreek de sleur en word productief en blij
Wantrouwen belemmert Het Nieuwe Werken
meer top 10
boekennieuws
Denken als een generaal
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures