zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
vaknieuws
 

Rabobank lanceert site ikgastarten.nl

15 april 2010 - Rabobank heeft de site ikgastarten.nl gelanceerd, gericht op startende ondernemers. De bank heeft een marktaandeel van 40% in dit segment. Berd Warmelts, adjunct-directeur marketing bij Rabobank, wil het aandeel opvoeren naar 50%.

Aan zeven mediapartijen werd gevraagd om ideeën te leveren voor een platform waarmee Rabobank in de mindset van startende ondernemers kan komen. Het gekozen concept is afkomstig van Reed Business. Andere pitchdeelnemers waren Hyves, Marktplaats, RTL, SBS6, Wegener en Radio538. De criteria voor de concepten zijn creativiteit gekoppeld aan marketingkracht, de inzet van een beperkt mediabudget gekoppeld aan structurele zichtbaarheid, en tot slot de mate van accountability en meetmogelijkheden. Reed Business scoorde op alle criteria het best, en heeft als voordeel dat de uitgever zowel in print, online en mobiel aanwezig is.

Warmelts verklaart dat starters interessante klanten zijn. Wanneer ze eenmaal binnen zijn kunnen ze doorgroeien, en als ze goed worden geholpen blijven ze hun bank trouw. Weliswaar zijn er vele sites die zich oriënteren op ondernemers, maar volgens Warmelts ontbrak het nog aan een site gericht op oriënterende starters.

Bron(nen):
Tijdschrift voor Marketing (april 2010)
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Steve Jobs – zijn geniale presentatiemethoden
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld.
Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Lees verder
reacties
Hoe herkent u de signalen van een burnout? (2) 
Werknemer neemt zelf initiatief voor opleiding en training (1) 
CV wordt binnen vijf minuten gekeurd (8) 
Kantoor Goldman Sachs opent vestiging in Amsterdam (1) 
Vijf teambuilding-tips uit de sportwereld (1) 
Bijna helft miljardenuitgaven niet op effecten getoetst (1) 
Doorbreek de sleur en word productief en blij (3) 
beurs
AEX index: 292.76 0.23 %
Stijgers Dalers
Kardan 0.68  7.9 %
Roodmicrotec 0.16  6.7 %
Tomtom 3.51  4.5 %
Delta lloyd 10.3  -5.6 %
Accell group 13.68  -2 %
Unit 4 19.6  -2 %
Correctie: Beoogde commissarissen NedSense trekken zich terug
Kleine winst AEX na meevallend consumentenvertrouwen VS
Beoogd commissarissen NedSense trekken zich terug
meer beurs
advertorial
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Lees verder
top10
Herken de elf roddeltypes in uw team
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor!
Zes mechanismen om positief te overtuigen
CV wordt binnen vijf minuten gekeurd
Tien redenen om workshifting te omarmen
De slechtste baas. . . bent u nog altijd zelf
Burn-out en schaamte: onlosmakelijk verbonden
Doorbreek de sleur en word productief en blij
Wantrouwen belemmert Het Nieuwe Werken
meer top 10
boekennieuws
Denken als een generaal
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures