zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
vaknieuws
 

Business process outsourcing vergt goede voorbereiding op samenwerking

12 maart 2010 - Wie kiest voor business process outsourcing moet zich goed voorbereiden op de samenwerking met leveranciers. Daar kunnen Buma/Stemra en Accenture over meepraten. Buma/Stemra besloot in 2006 haar Rights & Royaltiesadministratie uit te besteden en ging met Accenture in zee.

Nu is Accenture verantwoordelijk voor het uitvoeren van de administratieve processen en de onderliggende IT. De rule-based werkzaamheden worden uitgevoerd in een van Accenture`s delivery centers in Praag. De kennisintensieve werkzaamheden echter, zoals die van copyrighters, worden op locatie uitgevoerd bij Buma/Stemra. Accenture heeft de end-to-end verantwoordelijkheid voor deze dienstverlening, een aantal KPI`s is afgesproken waarover Accenture maandelijks rapporteert aan Buma/Stemra. Accenture`s opdracht was de verhoging van de kwaliteit van de dienstverlening, lagere kosten en flexibiliteit.

Omdat Buma/Stemra`s businessomgeving zo dynamisch is, is gekozen voor een klein contract met veel bijlagen - deze zijn eenvoudiger aan te passen dan een contract. De dynamiek van de bedrijfsvoering zal immers veel veranderingen en aanpassingen van de dienstverlening tot gevolg hebben. Volgens beide partijen is de samenwerking succesvol omdat er een constante dialoog is tussen Accenture en en Buma/Stemra.

Bron(nen):
Informatie (maart 2010)
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Goed voorbereid de buitenlandse markt op
Agentschap NL hielp Amsterdance aan contacten op de Amerikaanse markt dankzij een marktscan die door de ambassade werd gemaakt. "Een prima stukje dienstverlening van de overheid". Lees hun verhaal op www.agentschapnl.nl/goedvoorbereid.
Lees verder
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers. Op Brisk Magazine, internetmagazine voor ondernemers.
reacties
Hoe situaties ongemerkt ons gedrag beďnvloeden (1) 
Raad van Commissarissen Ajax stapt vrijwel zeker op (1) 
Crisis werkt psychisch verzuim in de hand (1) 
Werken tot uw 70ste oplossing van de crisis? (6) 
Steeds minder sollicitanten liegen over salaris (1) 
Marketeers kritisch over de toekomst van telemarketing (1) 
Werkgevers en werknemers kunnen elkaar online niet vinden (1) 
beurs
AEX index: 320.09 -1.55 %
Stijgers Dalers
Tomtom 3.89  5.7 %
Xeikon 3.13  2.6 %
Nedap 21.8  1.9 %
ING groep 6.48  -5.7 %
SNS reaal 2.02  -5.6 %
Advanced met 9.35  -5.6 %
Direct resultaat Groothandelsgebouw daalt in 2011 vanwege exploitatiekosten
Damrak sluit lager op zorgen over Grieks default
Beursagenda maandag 13 februari 2011
meer beurs
top10
Waarom to-do lijstjes niet werken
Vijf tips voor het gebruik van sociale media en e-mail
Dubbel burn-out
Werkgevers en werknemers kunnen elkaar online niet vinden
Drie modetrends en drie kledingtips voor het voorjaar
Millennial verkiest persoonlijke ontwikkeling boven hoog salaris
Kwart werknemers blij met controle door leidinggevende
Steeds minder sollicitanten liegen over salaris
Innovatie cruciaal in huidige economie
Hoe situaties ongemerkt ons gedrag beďnvloeden
meer top 10
boekennieuws
Generatie Z
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures