zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
vaknieuws
 

Operations laat nog veel kansen liggen om vertrouwen klant te herstellen

8 maart 2010 - Operations binnen de financiële dienstverlening laat nog veel kansen liggen voor het herstellen van het klantvertrouwen. Dit blijkt uit een studie van KPMG. Zo toont de studie aan dat de informatieverschaffing over de producten en diensten nog vaak tekort schiet. Voorts is de reactiesnelheid op aanvragen en mutaties vaak nog veel te traag en worden ook nog veel inhoudelijke fouten gemaakt.

Uit het onderzoek blijkt echter dat de financiële sector in de regel wel tevreden is over de eigen operations en deze met gemiddeld een ruime zeven beloont. Blijkbaar wordt operations niet hard aangesproken op de harde kritiek vanuit de stake- en shareholders op financiële instellingen. Overigens geeft 90% van de ondervraagde financials aan actief om te gaan met feedback van klanten, maar gebruikt minder dan 30% deze feedback om concrete verbeteringen door te voeren. Operational excellence staat dan ook hoog op de agenda van financials.

Afgezien hiervan blijken er drie andere thema`s te zijn die kansen bieden voor financiële dienstverleners in het verbeteren van operations. Dit zijn de aansluiting tussen IT en de business, een betere stuurinformatie voor performance en vereenvoudiging van de producten.

Bron(nen):
Banking Review (februari/maart 2010)
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Steve Jobs – zijn geniale presentatiemethoden
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld.
Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Lees verder
reacties
Hoe herkent u de signalen van een burnout? (2) 
Werknemer neemt zelf initiatief voor opleiding en training (1) 
CV wordt binnen vijf minuten gekeurd (8) 
Kantoor Goldman Sachs opent vestiging in Amsterdam (1) 
Vijf teambuilding-tips uit de sportwereld (1) 
Bijna helft miljardenuitgaven niet op effecten getoetst (1) 
Doorbreek de sleur en word productief en blij (3) 
beurs
AEX index: 292.76 0.23 %
Stijgers Dalers
Kardan 0.68  7.9 %
Roodmicrotec 0.16  6.7 %
Tomtom 3.51  4.5 %
Delta lloyd 10.3  -5.6 %
Accell group 13.68  -2 %
Unit 4 19.6  -2 %
Correctie: Beoogde commissarissen NedSense trekken zich terug
Kleine winst AEX na meevallend consumentenvertrouwen VS
Beoogd commissarissen NedSense trekken zich terug
meer beurs
advertorial
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Lees verder
top10
Herken de elf roddeltypes in uw team
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor!
Zes mechanismen om positief te overtuigen
CV wordt binnen vijf minuten gekeurd
Tien redenen om workshifting te omarmen
De slechtste baas. . . bent u nog altijd zelf
Burn-out en schaamte: onlosmakelijk verbonden
Doorbreek de sleur en word productief en blij
Wantrouwen belemmert Het Nieuwe Werken
meer top 10
boekennieuws
Denken als een generaal
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures