Ik had ook niet anders verwacht, dan dat na 1 oktober de spam gewoon zou doorgaan, is ook alleen maar bedoeld om Nederlandse bedrijven die, veelal serieuze aanbiedingen hebben in de fout te laten gaan, zodat er boetes uitgedeeld kunnen worden. Kunnen ze een stroppenpotje maken voor de noodlijdende krantenbedrijven en wellicht straks ook noodlijdende drukkers
Peter Paul
|
|
7
-
10
-
2009
|
09
:
16
uur
De meeste Spam komt van vage buitenlandse adressen en van gehackte mailboxen.
Zo krijgen we straks boetes voor spam-berichten die buiten ons weten via onze mailadressen zijn verzonden.
Overigens viel het altijd wel mee met de echte zakelijke spam. Persoonlijk word ik gek van de aanbiedingen van nephorloges, viagra en andere niet-zakelijke spam. 200 berichten per dag is heel gewoon. Gelukkig heb ik zelf een spamfilter.
Toch merk ik wel degelijk dat er minder (nederlandse) spam verstuurd wordt. Voorheen bleven wij gewoon op mailinglijsten staan nadat ik op de ''unsubscribe'' button had geklikt, nu krijg ik daadwerkelijk geen e-mail meer van die bedrijven.
Agentschap NL hielp Amsterdance aan contacten op de Amerikaanse markt dankzij een marktscan die door de ambassade werd gemaakt. "Een prima stukje dienstverlening van de overheid". Lees hun verhaal op www.agentschapnl.nl/goedvoorbereid.
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.