28 juli 2010 -
Werknemers zijn enthousiast over Het Nieuwe Werken, maar de verspreiding daarvan wordt geblokkeerd door werkgevers. Dat blijkt uit onderzoek van Blauw Research, uitgevoerd in opdracht van de Taskforce Mobiliteitsmanagement.
De beloften van Het Nieuwe Werken zijn minder files, een lagere uitstoot van CO2 en een productiviteitswinst van tussen de tien en twintig procent. Van de werknemers wil een derde meer werken op afstand, maar ze doen dat niet omdat de werkgever drempels opwerpt. Lees veder in Vaknieuws.
De berichtgeving over dit onderwerp loopt overigens uiteen, zie dit bericht in Vaknieuws waarin het Nieuwe Werken juist omarmd wordt.
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.