zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
nieuws
 

Werknemer laat auto staan door hoge brandstofprijzen

16 juni 2008 - Met de steeds hogere benzineprijzen en het vooruitzicht op een heus tekort als de geplande vierdaagse staking van tankwagenchauffeurs doorgaat, kijken Britse werknemers steeds meer uit naar alternatieve manier om naar hun werk te gaan.

Uit onderzoek van de International Energy Agency (IEA) blijkt dat Britse automobilisten nu al minder rijden ten gevolge van de verdubbeling van de prijs van ruwe olie het afgelopen jaar. Benzinepompen rapporteren een scherpe daling in de benzineverkopen in de afgelopen weken. Volgens de IEA kiezen werknemers steeds vaker voor het openbaar vervoer. Ook het aantal auoritjes in de vrije tijd neemt af. Simpelweg om hun benzineverbruik te verminderen. 

Dichter bij huis werken

Uit gelijktijdig onderzoek van de verzekeringswebsite insurance.co.uk blijkt dat één op de zes forenzen overweegt naar een baan dichter bij huis uit te kijken. Reden: een stijging van 21 procent van de totale benzinekosten in het afgelopen jaar. Daarmee is de prijsstijging in Groot Brittannië nog hoger dan die op het vasteland van Europa, waar de brandstofprijzen gemiddeld veertien procent stegen.

 
 Doorsturen   Reageer   
  
 

Gerelateerde nieuwsitems

 Diesel blijft belangrijkste zakenauto
 Bedrijfsleven heeft het niet op zuinige auto`s
 Manager prefereert file boven verhuizing
 Werkgevers willen autogebruik ontmoedigen
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Goed voorbereid de buitenlandse markt op
Agentschap NL hielp Amsterdance aan contacten op de Amerikaanse markt dankzij een marktscan die door de ambassade werd gemaakt. "Een prima stukje dienstverlening van de overheid". Lees hun verhaal op www.agentschapnl.nl/goedvoorbereid.
Lees verder
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers. Op Brisk Magazine, internetmagazine voor ondernemers.
reacties
Hoe situaties ongemerkt ons gedrag beďnvloeden (1) 
Raad van Commissarissen Ajax stapt vrijwel zeker op (1) 
Crisis werkt psychisch verzuim in de hand (1) 
Werken tot uw 70ste oplossing van de crisis? (6) 
Steeds minder sollicitanten liegen over salaris (1) 
Marketeers kritisch over de toekomst van telemarketing (1) 
Werkgevers en werknemers kunnen elkaar online niet vinden (1) 
beurs
AEX index: 320.09 -1.55 %
Stijgers Dalers
Tomtom 3.89  5.7 %
Xeikon 3.13  2.6 %
Nedap 21.8  1.9 %
ING groep 6.48  -5.7 %
SNS reaal 2.02  -5.6 %
Advanced met 9.35  -5.6 %
Direct resultaat Groothandelsgebouw daalt in 2011 vanwege exploitatiekosten
Damrak sluit lager op zorgen over Grieks default
Beursagenda maandag 13 februari 2011
meer beurs
top10
Waarom to-do lijstjes niet werken
Vijf tips voor het gebruik van sociale media en e-mail
Dubbel burn-out
Werkgevers en werknemers kunnen elkaar online niet vinden
Drie modetrends en drie kledingtips voor het voorjaar
Millennial verkiest persoonlijke ontwikkeling boven hoog salaris
Kwart werknemers blij met controle door leidinggevende
Steeds minder sollicitanten liegen over salaris
Innovatie cruciaal in huidige economie
Hoe situaties ongemerkt ons gedrag beďnvloeden
meer top 10
boekennieuws
Generatie Z
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures